Fotografie pochodzą z naszej kolekcji autorskiej i są dostępne jedynie w tej witrynie - dzięki czemu stanowią unikalną dekorację Twojego wnętrza

Fotografia Dekoracyjna więcej o obrazach

Pobierz darmowy ebook

sklep z obrazami - ebook

Fajerwerki Lata
Fajerwerki Lata

Lato - złociste promienie głaszczące twarz, czas wakacji i odpoczynku... Same miłe skojarzenia! Gdyby tylko lato mogło trwać dłużej! Na szczęście w domu możesz wyczarować taką porę roku, jaką tylko sobie wymarzysz.

Nawet jeśli za oknem jest szaro, ciemno i pochmurno, poczujesz się szczęśliwszy wiedząc, że gdy wejdziesz do salonu wkroczysz w inny świat, wykreowany tak, aby ogrzać Cię swym optymizmem. Wyobraź sobie, że na ścianie o barwie apetycznej pomarańczy czekać na Ciebie będą... "Fajerwerki Lata". Ta fotografia jest jak wykrzyknik, okrzyk zachwytu. Napełni Twój salon wibracją radości. To zdjęcie rozsłoneczni przestrzeń i sprawi, że wszystko wokół, z Tobą włącznie, rozkwitnie.

Lato to magiczna pora roku, gdy uśmiechamy się szerzej, mamy więcej sił, łatwiej nam o optymizm, a nawet swobodną pogawędkę z nieznajomymi. Przez większość roku tęsknimy za tym nieco beztroskim czasem, gdy często tuż za progiem wita nas słońce, wszystko wydaje się lżejsze i łatwiejsze. Życiodajne ciepło otula nas po wyjściu z domu, przepełnia nas witalność i czujemy, że wszystko jest możliwe.

Optymistyczny kolor kwiatu na obrazie wprawi w świetny humor zarówno Ciebie, jak i Twoich gości. Kolor żółty przyspiesza metabolizm, poprawia nastrój, wspiera kreatywność, rozprasza smutki.

Obraz możesz wybrać w wersji, która najbardziej Ci się spodoba - na płótnie, w ramie lub - jeśli masz ulubione ramy, do których by pasował - jako wydruk do samodzielnego oprawienia.

Uchwycony na fotografii mniszek będzie Cię witał i prowokował do uśmiechu każdego ranka. A gdyby wieczorem coś Cię martwiło, nie poświęcaj ponurym myślom zbyt wiele uwagi. Zamiast tego przypomnij sobie, że kwiat uchwycony na zdjęciu z czasem zamienia się w delikatny i ulotny dmuchawiec.

Możesz więc przymknąć oczy, pomyśleć życzenie i... dmuchnąć! :)

 

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl