Fotografie pochodzą z naszej kolekcji autorskiej i są dostępne jedynie w tej witrynie - dzięki czemu stanowią unikalną dekorację Twojego wnętrza

Fotografia Dekoracyjna więcej o obrazach

Pobierz darmowy ebook

sklep z obrazami - ebook

Kontrasty Zieleni
Kontrasty Zieleni

Czy zdarza Ci się marzyć o niespiesznym spacerze wśród drzew i o częstszym kontakcie z przyrodą? Jeśli ozdobą Twojego salonu stanie się pełna magii fotografia "Kontrasty Zieleni", będziesz mógł, kiedy tylko zechcesz, wybrać się na wycieczkę do lasu.

Natura zaklęta w tym zdjęciu przypomni Ci, że tak jak po każdej nocy nastaje poranek, tak i po najgwałtowniejszej nawet ulewie niebo znów się rozpogadza. Jeśli zdarza Ci się martwić przejściowymi trudnościami, optymistyczne i pełne światła "Kontrasty Zieleni" zapewnią Cię, że wkrótce znów nad Twoją głową zaświeci słońce.

Po oczyszczającym nocnym deszczu przez świerkowe gałęzie przenika światło. W wyobraźni możesz poczuć orzeźwiający, niepowtarzalny zapach lasu po burzy. Odcienie zieleni wydają się intensywniejsze, krople tańczą jeszcze na liściach. Słońce swymi ciepłymi promieniami osusza wilgoć nocy i przynosi nadzieję na nowy dzień. Możesz przystanąć w jego blasku i głęboko odetchnąć.

Jednym z symbolicznych znaczeń koloru zielonego, którego tyle odcieni znajdziesz na tym obrazie, jest oczywiście nadzieja. Otaczając się tą kojącą barwą zadbasz o harmonię w swoim wnętrzu. Będziesz mógł poczuć się tak, jakbyś wybrał się na spokojną przechadzkę po lesie, z której wrócisz odświeżony i zrelaksowany.

Jeśli chcesz, aby obraz "Kontrasty Zieleni" zawisł na Twojej ścianie, wybierz go w takiej wersji, która najbardziej Ci się spodoba - na płótnie, w ramie lub - jeżeli masz ulubione ramy, do których by pasował - jako wydruk do samodzielnego oprawienia.

A kiedy już ten świetlisty las stanie się częścią Twojego domu, łatwiej Ci będzie zaufać zmienności życia... i cyklicznym powrotom słońca po deszczu.

 

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl