Fotografie pochodzą z naszej kolekcji autorskiej i są dostępne jedynie w tej witrynie - dzięki czemu stanowią unikalną dekorację Twojego wnętrza

Fotografia Dekoracyjna więcej o obrazach

Pobierz darmowy ebook

sklep z obrazami - ebook

Moc Dębu
Moc Dębu

"Moc Dębu" to obraz doskonały do salonu i do miejsca, w którym pracujesz. Ilekroć podniesiesz wzrok i zobaczysz na ścianie fotografię tego majestatycznego drzewa, poczujesz jego opiekę.

Dom to miejsce, gdzie po wyzwaniach dnia szukasz równowagi i odpoczynku. Jakże kojące byłoby móc schronić się w cieniu rozłożystego dębu, symbolu stateczności i siły!

Wokół Ciebie codziennie tak wiele się zmienia, jesteś zmuszony radzić sobie z wieloma bodźcami, pracą, szybkim tempem życia... Dlatego też czekający na Ciebie w domu wizerunek pełnego mocy, wielowiekowego drzewa rosnącego w sercu puszczy przyniesie Ci spokój. W wyobraźni możesz oprzeć się o jego pień, poszukać w sobie siły do dalszego rozwoju i odwagi, by trzymać się raz powziętych decyzji.

Puszcza Białowieska, w której powstało to zdjęcie, to niezwykła, niemal baśniowa kraina. Najstarsze spośród białowieskich dębów kiełkowały jeszcze w czasach Władysława Jagiełły. Imponują swymi pomnikowymi rozmiarami, strzelistością i wiekiem.

Przez większość pierwotnych ludów dąb był czczony jako święty. Jego drewno jest twarde i trwałe. Pioruny rzadko czynią dębom szkodę. Rosną dalej, niewzruszone.

"Moc Dębu" będzie pomocna szczególnie wtedy, gdy pragniesz rozwijać w sobie determinację, wytrwałość i konsekwencję. Jeśli pragniesz czuć się mocny i pewny, odporny na życiowe wichury, to wspaniałe drzewo na zdjęciu będzie Cię w tym wspierało.

Warto też pamiętać, że zielony kolor we wnętrzu uspokaja, podobnie jak kontakt z naturą. Pomaga się odprężyć, a także ułatwia koncentrację.

Obraz możesz wybrać w wersji, która najbardziej Ci się spodoba - na płótnie, w ramie lub - jeżeli masz już ulubione ramy, do których by pasował - jako wydruk do samodzielnego oprawienia.

Ilekroć poczujesz, że potrzebujesz bezpiecznego schronienia, możesz udać się do swojej prywatnej puszczy. Ukoi Cię cisza i harmonia lasu. Wrócisz z tej wyprawy spokojniejszy, wyciszony i zregenerowany. Moc dębu będzie z Tobą.

 

Moc Dębu

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl