Fotografie pochodzą z naszej kolekcji autorskiej i są dostępne jedynie w tej witrynie - dzięki czemu stanowią unikalną dekorację Twojego wnętrza

Fotografia Dekoracyjna więcej o obrazach

Pobierz darmowy ebook

sklep z obrazami - ebook

Tajemnice Puszczy
Tajemnice Puszczy

W tym bajkowym zakątku możesz poczuć jak bije serce puszczy. Usłyszeć śpiew ptaków z oddali, z wysokiej części drzew. Poczuć wilgoć i przyjemny, naturalny zapach mchu, a może torfowiska. W takim miejscu możesz odnaleźć kojący chłód w gorące dni. Odetchnąć z ulgą i rozmarzeniem, pozwolić by otuliła Cię czuła magia zieleni i słońca.

Nikogo tu nie spotkasz - to Twoje miejsce. Możesz się tu czuć bezpiecznie. Zamiast iść przez mokradła, dzięki fotografii przeniosłeś się od razu ku temu malowniczemu widokowi.

Słychać tylko odgłosy natury, jest spokojnie i magicznie... Dźwięki są nienachalne, rozbrzmiewają miękko w tle. W takim dzikim, niedostępnym miejscu poczujesz się odgrodzony od całej cywilizacji. To istny raj dla tych, którzy raz na jakiś czas lubią odetchnąć w błogiej ciszy i samotności.

Jeśli usiądziesz pod wiatr i zastygniesz na jakiś czas, możliwe, że spotkasz zwierzę, które przyjdzie napić się wody. Na przykład pełnego gracji lisa.

Światło przebijające spomiędzy drzew nadaje uroku całemu zdjęciu. I z całą pewnością wprowadzi optymistyczny nastrój do wnętrza, w którym zawiśnie obraz!

Fotografia "Tajemnice Puszczy" będzie wyglądała doskonale zarówno na ścianie Twojego salonu jak i sypialni. Dzięki niej w wyobraźni przeniesiesz się do Puszczy Białowieskiej, do jej zakątka, w którym możesz odpocząć podczas swej codziennej wędrówki...

Obraz możesz wybrać w wersji, która najbardziej Ci się spodoba - na płótnie, w ramie lub - jeśli masz ulubione ramy, do których by pasował - jako wydruk do samodzielnego oprawienia.

Obcując z pięknem i dzikością swojej własnej, domowej puszczy, odprężysz się za dnia lub popłyniesz ku marzeniom sennym... pełnym Twoich słodkich tajemnic!

 

Tajemnice Puszczy

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl