Fotografie pochodzą z naszej kolekcji autorskiej i są dostępne jedynie w tej witrynie - dzięki czemu stanowią unikalną dekorację Twojego wnętrza

Fotografia Dekoracyjna więcej o obrazach

Pobierz darmowy ebook

sklep z obrazami - ebook

W Magicznym Lesie
W Magicznym Lesie

Fotografia "W Magicznym Lesie" przedstawia kadr z Puszczy Białowieskiej. Poranne światło słoneczne przebija przez gałęzie drzew. Ten przebłysk odczuć można jako chwilę olśnienia, zachwytu nowym dniem... A także moment szczęśliwego zakończenia walki ciemności ze światłem.

"W Magicznym Lesie" zaprasza do wędrówki przez życie z optymizmem w sercu i uśmiechem na twarzy. Ten pełen mocy, a jednocześnie subtelny w swoim wyrazie obraz inspiruje do tego, by zawsze widzieć słoneczną stronę życia. I iść ku swoim marzeniom, bo przecież się spełnią!

W psychoanalizie las jest symbolem podróży w głąb siebie, ku temu, co nieświadome. A w baśniach - miejscem magicznym. Bajkowe postaci, które wyruszą w samotną wędrówkę przez las bywają straszone, kuszone, narażone na niebezpieczeństwo. Dzięki tej wyprawie poznają prawdę o sobie, kształtują zalety charakteru, uczą się odwagi, doznają przemiany, przekraczają granice między światami, dowiadują się jaka jest siła miłości i przyjaźni, zdobywają skarb... W legendach i baśniach las jest fascynujący i pełen magii, tętni życiem, a ci, którzy odważą się na samotną wędrówkę przez jego ostępy, na końcu swej podróży odnajdują siebie i sprawiają, że dobro raz jeszcze zwycięża.

Obraz możesz wybrać w wersji, która najbardziej Ci się spodoba - na płótnie, w ramie lub - jeśli masz ulubione ramy, do których by pasował - jako wydruk do samodzielnego oprawienia.

Na samotnym spacerze wiele możemy się o sobie dowiedzieć, wiele przemyśleć, a także po prostu - odpocząć. Zrelaksować się po dniu pełnym zadań, terminów, bodźców, zobowiązań. Drzewa są cierpliwe i ciche, przybyszy poszukujących ukojenia witają zawsze ze stoickim spokojem.

Jeśli kochasz kontakt z naturą, a do swoich wnętrz chciałbyś dodać nieco baśniowej głębi, jeżeli czujesz, że przyda Ci się odrobina pozytywnej energii na każdy nowy dzień - to z całą pewnością fotografia dla Ciebie!

 

W Magicznym Lesie

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl