Fotografie pochodzą z naszej kolekcji autorskiej i są dostępne jedynie w tej witrynie - dzięki czemu stanowią unikalną dekorację Twojego wnętrza

Fotografia Dekoracyjna więcej o obrazach

Pobierz darmowy ebook

sklep z obrazami - ebook

Złoto u Twoich Stóp
Złoto u Twoich Stóp

Często zdarza się w baśniach, że bohater wyrusza w daleką podróż w poszukiwaniu skarbu i dopiero po powrocie do domu przekonuje się, że cały czas miał złoto u swoich stóp! Odkrywa też, że droga jest celem samym w sobie, bo to ona służy przeobrażeniu, doskonaleniu charakteru i otwieraniu się na nowe doświadczenia. Największe bogactwo i zarazem swój najcenniejszy skarb, postaci z bajek odnajdują w sobie.

Fotografia "Złoto u Twoich Stóp" przedstawia ozłocony światłem, mokry po deszczu bruk ulicy Mariackiej w Gdańsku. Gładkie kamienie lśnią niczym ułożone obok siebie sztabki złota.

Olśniewająca gdańska starówka to idealne miejsce na niespieszne przechadzki. Bliskość morza - nie trzeba przecież dużo czasu, by z zachwytem trafić nad jego brzeg - dodaje temu miejscu uroku. Ciepłe światło latarni tworzy pełną ulotności, przyjemną atmosferę nocy.

Nawet jeśli chwilę temu nad głowami przechodniów szalała burza - już minęła. Pozostał po niej blask pod stopami...

Symbolika koloru złotego jest bardzo bogata, tę królewską barwę kojarzymy z doskonaleniem, obfitością i duchowym oświeceniem.

Złoty kolor we wnętrzu ożywia umysł, dostarcza energii i inspiracji. Łagodzi lęk i rozprasza przygnębienie.

Jeśli wolisz kolor srebrny, możesz zdecydować się na fotografię "Srebro u Twoich Stóp" - i zaprosić do swego salonu to samo ujęcie w innym odcieniu.

Barwa srebra rozjaśnia umysł, wprowadza równowagę i harmonię, odnosi się do naszej uczuciowości i wrażliwości.

Obraz możesz wybrać w wersji, która najbardziej Ci się spodoba - na płótnie, w ramie lub - jeśli masz ulubione ramy, do których by pasował - jako wydruk do samodzielnego oprawienia.

Gdy ta pełna magii impresja znajdzie się na ścianie Twojego salonu, będziesz mieć okazję, by w wyobraźni przemierzać klimatyczne uliczki i cieszyć się chwilami samotności... lub fantazjować o drodze, którą przemierzasz u boku kogoś, kogo kochasz!

 

 Złoto u Twoich Stóp

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl