Fotografie pochodzą z naszej kolekcji autorskiej i są dostępne jedynie w tej witrynie - dzięki czemu stanowią unikalną dekorację Twojego wnętrza.

 

obrazy do salonu

zobacz więcej obrazów do salonu

 

Obrazy do sypialni

Zobacz więcej obrazów do sypialni

 

obrazy do kuchni

zobacz więcej obrazów do kuchni

Bestsellery
Koń Wołodii - OBRAZ W RAMIE
Koń Wołodii - OBRAZ W RAMIE
99,00 zł
szt.
Czerwony Jak Cegła - OBRAZ W RAMIE
Czerwony Jak Cegła - OBRAZ W RAMIE
99,00 zł
szt.
Cisza O Zmierzchu - OBRAZ W RAMIE
Cisza O Zmierzchu - OBRAZ W RAMIE
99,00 zł
szt.
Subtelność - OBRAZ NA PŁÓTNIE
Subtelność - OBRAZ NA PŁÓTNIE
109,00 zł
szt.
Tajemnice Puszczy - OBRAZ W RAMIE
Tajemnice Puszczy - OBRAZ W RAMIE
99,00 zł
szt.
Limonka - OBRAZ NA PŁÓTNIE
Limonka - OBRAZ NA PŁÓTNIE
109,00 zł
szt.
Smak Barw Jesieni - OBRAZ NA PŁÓTNIE
Smak Barw Jesieni - OBRAZ NA PŁÓTNIE
109,00 zł
szt.
Obrazy

Fotografia Dekoracyjna - wyjątkowe obrazy ...do wyjątkowych wnętrz

Unikalna fotografia autorska

Decydując się na wybór obrazów z naszej kolekcji wybierasz dekoracje unikalne. Nasze fotografie nie pochodzą z banków zdjęć (dlatego nie oferujemy wyboru spośród tysięcy czy nawet milionów plików). Na specjalne życzenie klienta możemy po zakupie udostępnić dokładną informację o ilości sprzedanych do tej pory egzemplarzy danej fotografii. Doceńmy rzeczy niepowtarzalne.

 

Fotografia Dekoracyjna - rozmiary obrazów

Rozmiary obrazów

(XL dostępny jedynie na zamówienie indywidualne poprzez e-mail)

 

Detal obrazu w ramie  Detal obrazu na płótnie  Detal wydruku do oprawy

  

Obrazy w ramach - fotografie na ścianę salonu, sypialni lub biura

Najwyższa jakość naszych produktów gwarantowana jest dzięki profesjonalnej technice druku pigmentowego. Powierzchnia wydruku zabezpieczona jest specjalnym transparentnym frontem poliestrowym, którego zadaniem jest nie tylko ochrona obrazu przed zabrudzeniem, ale także podkreślenie walorów estetycznych dekoracji. Dodatkowo, obejmująca fotografię czarna aluminiowa rama dodaje obrazowi subtelnej elegancji.

Detal przykładowego obrazu w ramie  Fotografie na ścianę w ramie

  

 

Co otrzymujesz wybierając naszą ofertę obrazów w ramie?

 

  • Jakość wydruku na papierze o wysokiej gramaturze

Nie zadowalamy się bylejakością - w przeciwieństwie do innych nie oszczędzamy na papierze, na który nanosimy nasze fotografie. To on bowiem jest nośnikiem barw, kontrastów, półcieni... Papier fotograficzny wykorzystywany przez nas do drukowania obrazów ma gramaturę 290g/m2, podczas gdy u naszej konkurencji nierzadko nie przekracza 200...

  • Aluminiowa rama

Czarna lub na życzenie klienta biała bądź srebrna. Ta delikatna rama nie tylko dodaje obrazowi szlachetnej elegancji, ale również perfekcyjnie spaja całość dekoracji, podkreślając jej wyrafinowanie i klasę. Oczywiście wspomniane aluminium sprawdza się w tej roli nieporównywalnie lepiej niż jakikolwiek plastik...

  • Transparentny front

Każdy nasz obraz w ramie składa się również ze specjalnej transparentnej płyty poliestrowej grubości 0,8 milimetra. Front ten pełni tę samą rolę jaką niegdyś pełniło szkło zabezpieczające cenne fotografie, jednakże przewyższa je pod względem bezpieczeństwa oraz - poprzez nieporównywalnie mniejszą wagę - pozwala na komfortowe zawieszenie obrazu wszędzie tam, gdzie ryzykownym byłoby umieszczenie ciężkiego obrazu zabezpieczonego szybą.

 

 

Obrazy na płótnie - nowoczesne i oryginalne dekoracje ścienne

Ta zdobywająca coraz większą popularność forma dekoracji ściennej, znajdzie swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie tradycyjny obraz w ramie wydałby się nieco zbyt klasyczny. Drukując fotografię bezpośrednio na bawełnianej tkaninie o wyraźnej strukturze uzyskujemy interesujący efekt nieporównywalny z wydrukiem na innym podłożu. Następnie płótno jest naciągane na drewnianą ramę o grubości dwóch centymetrów, oraz werniksowane w celu lepszego zabezpieczenia przed kurzem i wilgocią.

Detal przykładowego obrazu na płótnie  Zdjęcia na ścianę na płótnie

 

 

Atuty naszej oferty obrazów na płótnie:

 

  • Wydruk na płótnie naturalnym wysokiej jakości

Drukujemy nasze fotografie jedynie na naturalnych płótnach o gramaturze 380g/m2. To zupełnie inne podłoże niż tanie syntetyczne imitacje dostępne w wielu sklepach z dekoracjami ściennymi. Użycie wysokiej jakości płótna nie tylko pozwala na uzyskanie odpowiedniej ostrości detali oraz przestrzeni barw wydruku, lecz również ma wpływ na trwałość walorów naniesionej na płótno fotografii.

  • Werniksowanie

Każde z naszych płócien, po naniesieniu na nie wybranej fotografii, jest dodatkowo werniksowanie. Być może z powodu długotrwałości tego procesu (wymaga on kilku warstw i czasu na ich schnięcie) wielu producentów obrazów na płótnie go pomija. Werniksowanie nie tylko zabezpiecza płótno przed zanieczyszczeniem kurzem lub działaniem wilgoci, ale i również korzystnie wpływa na walory estetyczne obrazu na płótnie - podnosząc klarowność wydruku w tej formie.

  • Gotowość do zawieszenia

Po dokładnym naciągnięciu płótna na klasyczny drewniany blejtram malarski, otrzymujemy gotową do zawieszenia na ścianie dekorację. Oczywiście nie musisz się już martwić o zawieszkę, gdyż przekazujemy w Twoje dłonie gotowy już obraz - tym bardziej więc zapomnij o trudach samodzielnych eksperymentów wieszania obrazu na ścianie za pomocą ...na przykład dwóch pinezek i kawałka sznurka... Po prostu, gotowe i już!

 

 

Fotowydruki - obrazy do samodzielnej oprawy

Niektóre aranżacje wnętrz wymagają specjalnej oprawy - w tym również specyficznych, często celowo postarzanych, ram. Aby umożliwić naszym Klientom dekorowanie swoich wnętrz naszymi unikalnymi obrazami, proponujemy również zakup jedynie wydruku wybranej fotografii - do samodzielnego oprawienia w ulubione ramy.

Detal przykładowego wydruku do oprawy  Sklep z nowoczesnymi obrazami do oprawy

 

 

  

  

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl