Fotografie pochodzą z naszej kolekcji autorskiej i są dostępne jedynie w tej witrynie - dzięki czemu stanowią unikalną dekorację Twojego wnętrza.

 

obrazy do salonu

zobacz więcej obrazów do salonu

 

Obrazy do sypialni

Zobacz więcej obrazów do sypialni

 

obrazy do kuchni

zobacz więcej obrazów do kuchni

Bestsellery
Koń Wołodii - OBRAZ W RAMIE
Koń Wołodii - OBRAZ W RAMIE
99,00 zł
szt.
Czerwony Jak Cegła - OBRAZ W RAMIE
Czerwony Jak Cegła - OBRAZ W RAMIE
99,00 zł
szt.
Cisza O Zmierzchu - OBRAZ W RAMIE
Cisza O Zmierzchu - OBRAZ W RAMIE
99,00 zł
szt.
Subtelność - OBRAZ NA PŁÓTNIE
Subtelność - OBRAZ NA PŁÓTNIE
109,00 zł
szt.
Tajemnice Puszczy - OBRAZ W RAMIE
Tajemnice Puszczy - OBRAZ W RAMIE
99,00 zł
szt.
Limonka - OBRAZ NA PŁÓTNIE
Limonka - OBRAZ NA PŁÓTNIE
109,00 zł
szt.
Smak Barw Jesieni - OBRAZ NA PŁÓTNIE
Smak Barw Jesieni - OBRAZ NA PŁÓTNIE
109,00 zł
szt.
FAQ

Pytania i odpowiedzi

 

1.  Czy obrazy z oferty są dostępne jedynie w sklepie Fotografia Dekoracyjna?

Tak. Wszystkie nasze obrazy pochodzą z autorskiej kolekcji właściciela sklepu i możliwy jest ich zakup jedynie w tej witrynie. Nie są to masowe wydruki dostępne w hipermarketach, sklepach wielkopowierzchniowych czy bankach zdjęć - dzięki temu kupując je, masz gwarancję korzystania z naprawdę unikalnych dekoracji.

 

2.  Chciałbym wydrukować/oprawić/stworzyć obraz z własnego zdjęcia. Czy sklep Fotografia Dekoracyjna zrealizuje takie zamówienie?

Niestety nie. Zajmujemy się sprzedażą obrazów ograniczonych jedynie do własnej kolekcji.

 

3.  Jestem zdecydowany na zakup konkretnego obrazu z oferty sklepu, jednak potrzebuję rozmiaru (lub koloru ramy) nieuwzględnionego na stronie. Czy jest możliwym złożenie takiego zamówienia?

Wszystko jest możliwe :) W tym przypadku zapraszamy do bezpośredniego kontaktu poprzez e-mail a z pewnością znajdziemy rozwiązanie tego problemu. Może to jednak znacząco wydłużyć czas realizacji zamówienia oraz - zgodnie z art. 38 ustawy o prawach konsumenta - wpłynąć na możliwość zwrotu towaru bez podania przyczyny (wyłączenie prawa do odstąpienia w przypadku towarów wykonanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb).

 

4.  Jakie są dostępne opcje dostawy oraz płatności za obrazy zakupione w sklepie Fotografia Dekoracyjna?

Wszystkie nasze przesyłki realizujemy za pośrednictwem firm kurierskich (najczęściej DPD). Dostępne formy płatności to przelew natychmiastowy (internetowy), przelew tradycyjny, płatność kartą (VISA, MasterCard) oraz system ratalny mBank mRaty. Z uwagi na model współpracy z drukarnią artystyczną realizującą nasze wydruki i wysyłającą je bezpośrednio, niestety nie możemy umożliwić wysyłki "za pobraniem" (płatność kurierowi w momencie dostarczenia przesyłki).

 

5.  Obraz na monitorze mojego komputera różni się nieznacznie od tego samego obrazu, jaki przyniósł mi kurier. Co może być przyczyną?

Dokładamy wszelkich starań aby jak najwierniej przedstawić naszą ofertę. Niestety z oczywistych względów nie mamy wpływu na ustawienia monitora, na którym kupujący postanawia zakupić nasz obraz. Może zatem dojść do sytuacji niewielkich różnic w kolorystyce/kontraście/jasności detali obrazu, w odniesieniu do tego co widoczne jest na monitorze klienta. Aby jak najbardziej ograniczyć to ryzyko sugerujemy regularną kalibrację sprzętu. Prosimy zwrócić również uwagę na oświetlenie wieszanych na ścianach obrazów - w zależności od temperatury barwowej wykorzystywanego źródła światła, jak każdy inny obiekt mogą one wyglądać odmiennie (na przykład oświetlone światłem żarowym, świetlówką lub LED).

 

6.  Czy dowiem się o kolejnych krokach realizacji zamówienia?

Tak. System strony sklepu automatycznie wyśle wiadomość e-mail potwierdzającą zamówienie, gdy zmieni się jego status na "przyjęte do realizacji" (co równoznaczne jest z odnotowaniem wpłaty i przekazaniem obrazu do wydruku), oraz gdy przesyłka z gotowym produktem zostanie wysłana. Dodatkowo, będąc zarejestrowanym klientem, można śledzić status zamówienia na swoim koncie sklepowym. Dbając o pełne zadowolenie naszych klientów, w dniu dostawy kurierskiej przekierowujemy do klienta wiadomość, dzięki której możliwą jest samodzielna zmiana daty dostarczenia towaru na bardziej dogodny termin.

 

7.  Czy sklep Fotografia Dekoracyjna wystawia faktury na sprzedawane obrazy?

Oczywiście. Działamy całkowicie legalnie i w zgodzie z polskim prawem. Już wraz z wiadomością potwierdzającą zamówienie automatycznie generowana jest faktura proforma. Właściwą fakturę dokumentującą zakup możemy przesłać już po dokonaniu transakcji - na życzenie klienta w formie elektronicznej lub pocztą tradycyjną.

 

8.  Zauważyłem, że niektóre obrazy występują w kilku sklepowych kategoriach jednocześnie. Czy to błąd?

To nie błąd. Kategorie w sklepie Fotografia Dekoracyjna stworzyliśmy po to aby podnieść komfort decyzji klienta podczas zapoznawania się z ofertą. Podział ten ma charakter jedynie orientacyjny i absolutnie nic nie stoi na przeszkodzie, aby obraz z kategorii "Do salonu" zawiesić na ścianie w sypialni :)

 

9.  Jakie są dostępne rozmiary obrazów w sklepie Fotografia Dekoracyjna?

Każdy z naszych obrazów w ramie lub na płótnie dostępny jest w pięciu podstawowych rozmiarach: 20x30cm, 30x45cm, 40x60cm, 50x75cm oraz 60x90cm. Dodatkowo, jeśli ta oferta okaże się niewyczerpująca potrzeb klienta - zapraszamy do kontaktu poprzez e-mail, celem omówienia warunków przygotowania dekoracji ściennej na indywidualne zamówienie.

 

10.  Na jakich podłożach drukowane są obrazy z oferty sklepu?

W przypadku wydruków oraz obrazów w ramie podłożem jest najwyższej jakości papier fotograficzny Solution Pearl o gramaturze 290g/m2, a w przypadku płótna jest to Solution Canvas 380g/m2. Powyższe parametry nie tylko całkowicie zaspokajają potrzeby wydruków artystycznych dekoracji ściennych, ale i wręcz przewyższają oferty większości sklepów konkurencyjnych, drukujących produkty na podłożach o niższej gramaturze oraz jakości.

 

11.  Czy są jakieś szczególne warunki przechowywania/eksponowania obrazów z oferty sklepu tak aby nie wpłynęło to na ich trwałość?

Wedle źródeł branżowych, technika wykonywania naszych wydruków gwarantuje utrzymanie ich jakości przez okres rzędu co najmniej kilkudziesięciu lat. Oczywiście, naturalnym jest, że należy starannie wybrać miejsce ekspozycji - unikając nadmiernego nasłonecznienia, dużej wilgotności powietrza oraz działania substancji chemicznych.

 

12.  Mam dodatkowe pytanie związane z ofertą, na które nie mogę znaleźć odpowiedzi na stronie sklepu. Jak mogę się z Państwem w tej sprawie skontaktować?

Zapraszamy do kontaktu drogą poczty elektronicznej (kontakt@fotografiadekoracyjna.com). Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie tak szybko jak to tylko będzie możliwe.

 

 

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl